Telefon: 0850 441 67 80
Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Hegeli Ortopedik Ürünler, medikal ve ortopedik destekler sektöründe 10 yıllık tecrübe ve birikimiyle, sektörün en hızlı büyüyen firmasıdır. Şirket 2005 yılında tıbbi sarf malzemeleri ve ortopedik cihazlar dağıtımı yapmak üzere kuruldu. Bunca yılın bilgi birikimi sonucu olarak da, 2011 yılında, ortopedik ürünler imalatına başladı ve 2014 yılında BERCKS markasını kurdu. 52 kişilik üretim personeliyle, üretim kapasitemiz aylık 30 bin adettir. Fabrikamız İstanbul Avcılar-Ambarlıda bulunmaktadır.
 

MİSYONUMUZ

Yakın zamanda Türk Medikal sektörüne özellikle yurtdışından yönelen teveccühün farkında olarak, bu süreçten ancak küresel ihtiyaçları karşılayabilen şirketlerin büyüyerek çıkabileceğinin bilincindeyiz. Ayrıca söz konusu talebin karşılanması için, hammadde, işçilik, pazarlama ve küresel farkındalık süreçlerinde yeterli kaliteye sahip olmamız gerektiğinin de farkındayız. Bu düşünceden hareketle, tüm üretim safhalarında AB Uygunluk Deklerasyonunda belirttiğimiz gibi, MDD (93/42/EEC) standartlarını baz almaktayız.
 

VİZYONUMUZ

Gelecekten beklentilerimiz, bizim gibi yeni bir şirket için çok yüksek görünebilir ilk bakışta. Ancak, iç ve dış pazarlardan aldığımız feedback, doğru yolda olduğumuzu gösterdi ve biz de çıtayı yükselttik. En geç iki yıl içerisinde, Türkiye’nin en büyük ilk beş ortopedi firmasından biri olmayı hedefliyoruz. Küresel pazarlardaki sorumluluğumuzun ve karşılaşabileceğimiz zorlukların farkındayız. 

Adres

Selvilitepe OSB Mah.2008 Cad. 203 Sok. No:5/A Turgutlu-Manisa

İrtibat Bilgileri

0850 441 67 80
info@bercks.com.tr

Bizi Takip Edin
© Copyright 2024 bercks.com.tr. | Tüm Hakları Saklıdır.